Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijany radny na drodze

Łukasz Ś. radny miasta Kolno został zatrzymany gdy pijany prowadził samochód. Policja potwierdza, że citroena, którym jechał 31-letni pijany mieszkaniec Kolna zatrzymano w czwartek około 6.00 rano na ulicy Księcia Janusza. - Była to rutynowa kontrola trzeźwości kierowców. Zatrzymane był 3 – 4 samochody i w przypadki kierowcy citroena wyszło, że jest pijany – mówi asp. sztab. Joanna Makarewicz, oficer prasowy policji w Kolnie. - Kolejne badania potwierdziły wynik. Mężczyzna miał około promila alkoholu w organizmie.

Policjantka odmawia potwierdzenia, że pijanym kierowcą citroena był radny miasta Kolno Łukasz Ś. Mówi, że nie wolno im przekazywać takich informacji. Potwierdza, że to mieszkaniec Kolna i że ma 31 lat. 
- Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i sprawa zostanie skierowana do sądu – mówi Joanna Makarewicz.

Łukasz Michał Ś. to najmłodszy radny Kolna i jednocześnie ratownik na basenie.

cz
cz, 09 października 2014 15:52
Data ostatniej edycji: cz, 09 października 2014 16:41:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę