Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Kontrabanda w garażu

Blisko 4500 tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy znaleźli policjanci i celnicy w jednym z garaży na terenie Łomży. Szacują, że łączna wartość uszczuplenia należnego podatku względem Skarbu Państwa wynosi około 85 tysięcy złotych. 36-letni właściciel znaleziska usłyszał zarzuty i będzie odpowiadał przed sądem.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży wczorajszej nocy, podczas działań realizowanych przez łomżyńskich policjantów przy współpracy z funkcjonariuszami Izby Celnej i pomocy specjalnie wyszkolonego psa celników, mundurowi odnaleźli miejsce składowania nielegalnych papierosów. Kontrabanda mieściła się w jednym z garaży na terenie Łomży. W pomieszczeniu policjanci zabezpieczyli blisko 4500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. W wyniku dalszych czynności, ustalono też właściciela papierosów z kontrabandy. 36-letni mieszkaniec Łomży dziś usłyszał zarzuty. Za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy odpowiadał będzie przed sądem.

200829104429.jpg
cz
cz, 09 października 2014 11:23
Data ostatniej edycji: cz, 09 października 2014 11:29:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę