Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Zaginął 51-latek z gminy Grabowo

Główne zdjęcie
Zaginiony Józef Szczech

Policjanci poszukują zaginionego 51-letniego mieszkańca gminy Grabowo. Mężczyzna około trzech tygodni temu wyszedł z domu i dotąd do niego nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to Józef Szczech (lat 51) mieszkaniec wsi Kamińskie w gminie Grabowo. Mężczyzna ma około 190 cm, waga około 100 kg, włosy siwe krótkie proste, twarz okrągła, nos prosty, oczy niebieskie, uszy średnie przylegające. Jako znaki szczególne policjanci podają braki w uzębieniu.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kolnie pod numerami telefonów /86/ 278 93 33, lub z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 lub komórkowy 112.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę