Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Samorządowcy dorzucili się do policyjnego radiowozu

33 tysiące złotych przekazały w sumie samorządy miasta Łomża i gmin Piątnica i Łomża na dołożenie do zakupu nowego radiowozu dla dzielnicowych. To mniej więcej połowa wartości auta, a resztę pokryła Komenda Główna Policji. Nowa kia ceed jeszcze dziś ma wyjechać na pierwsze patrole. - Zapewniam, że samochód będzie widoczny zarówno na ulicach miasta jak i na terenie gmin Piątnica i Łomża – mówił podinsp. Jacek Adamski komendant miejski policji w Łomży dziękując szefom trzech samorządów za wsparcie.

Uroczystość przekazania samochodu odbyła się na Starym Rynku w Łomży, gdzie zjawili się prezydent Mieczysław Czerniawski i wójtowie Edward Łada i Jacek Nowakowski.
- Kilka miesięcy temu, gdy zwracaliśmy się z prośbą o wsparcie spotkaliśmy się z bardzo przychylnym odbiorem – dziękował rządcom samorządów komendant Adamski. 
Najwięcej środków na nowy radiowóz przekazał samorząd miasta. To kwota 20 tysięcy złotych, ale jak podkreślał prezydent Czerniawski z kasy miasta do łomżyńskiej komendy w tym roku trafiło także 45 tysięcy złotych na komputeryzację.  
Na zakup policyjnego auta gmina Piątnica dała 8 tys zł.
- To jest 4 radiowóz do którego zakupu się dokładamy. Wcześniej kupiliśmy policji 3 samochody – mówił wójt Edward Łada dodając, że liczy iż los tego samochodu nie będzie taki jak poprzednich, które zostały zabrane. 
Najmniej – 5 tysięcy złotych – do zakupu nowego policyjnego auta dołożyła gmina Łomża. Jej wójt Jacek Nowakowski także podkreślał, że zawsze z chęcią wspiera policję.   

Nowy policyjny radiowóz nim wyruszył w swój pierwszy patrol został poświęcony przez ks. Mirosława Orłowskiego kapelana łomżyńskiej policji.

cz
śr, 08 października 2014 11:43
Data ostatniej edycji: śr, 08 października 2014 12:57:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę