Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Kandydaci na radnych miasta z ośmiu list

Osiem komitetów wyborczych zarejestrowało swoje listy kandydatów do listopadowych wyborów na radnych Rady Miasta Łomża. Prawie wszystkie zarejestrowały listy w każdym z 4 okręgów na jakie podzielone jest miasto. Nie zrobiło tego tylko PSL, który swoje listy zgłosił do 3 okręgów. Niemniej także jemu daje to już uprawnienie do zgłoszenia własnego kandydata na prezydenta Łomży. Termin ich rejestracji minie za 10 dni.

Listy kandydatów na radnych Łomży zgłosiły wszystkie najważniejsze4 w kraju partie polityczne: Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polskie Stronnictwo Ludowe i Nowa Prawica - Janusza Korwin – Mikke.  Pozostałe to listy lokalnych komitetów wyborczych: „Łomża Nasze Miasto”, „Razem dla Łomży” i „Łomżyńska Wspólnota Samorządowa”, komitet który siedzibę ma w Piątnicy. 
Z wcześniej rejestrowanych lokalnych komitetów wyborczych, które miały prawo zgłaszania kandydatów na radnych nie zrobił tego Komitet Wyborczy Wyborców-Inicjatywa Obywatelska-Łomża 2014.

210204100642.gif
cz
śr, 08 października 2014 08:54
Data ostatniej edycji: śr, 08 października 2014 09:08:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę