Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek na Piłsudskiego

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po wypadku do jakiego doszło na alei Piłsudskiego w Łomży. Uczestniczyły w nim dwa samochody osobowe. 11-latka jechała w jednym z nich nie mając zapiętych pasów bezpieczeństwa i po zderzeniu się samochodów uderzyła głową w przednią szybę.

Na razie nie wiadomo jakich obrażeń doznała i czy są one poważne.
Do zderzenia się samochodów – seata ibiza i renaulta laguna - doszło około godz. 11.00 na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Rycerskiej. Po wypadku jeden pas ruchu na dwujezdniowej ulicy jest zablokowany, ale policjanci podają, że mimo to ruch odbywa się tu płynnie.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 06 października 2014 11:21
Data ostatniej edycji: pon, 06 października 2014 11:53:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę