Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

PSL samo pójdzie po władzę w Łomży

Polskie Stronnictwo Ludowe zapowiada wystawienie własnych listach wyborczych z kandydatami do władz miasta. - Staramy się skompletować listy kandydatów do Rady Miasta – mówi Edward Kapusta prezes zarządu miejskiego PSL w Łomży dodając, że dziś jeszcze nie jest ws tanie powiedzieć czy będą to listy we wszystkich czterech okręgach i czy będą pełne. Okazuje się, że PSL ma zamiar także wystawić własnego kandydata na prezydenta Łomży.

Polskie Stronnictwo Ludowe przez całe lata nie wystawiało własnych list kandydatów do władz samorządowych Łomży. Działacze partii szli do władzy na ogół z list komitetów lokalnych. Cztery lata temu wielu z nich wspierało Andrzeja Grodzkiego będą na listach KW Stowarzyszenia Łomżyńskie Filary.  Teraz PSL ma wystawić nie tylko własne listy kandydatów do Rady Miasta, ale i własnego kandydata na prezydenta Łomży. Józef Mioduszewski, jeden z najważniejszych działaczy partii w regionie, mówi, że będzie to Wojciech Dzierzgowski szef partii w województwie i wicewojewoda podlaski. Pytany o to Edward Kapusta nie potwierdza, mówi że za wcześnie o tym mówić. Zgodnie z prawem aby móc zgłosić kandydata na prezydenta Łomży komitet musi zarejestrować listy kandydatów na radnych w co najmniej dwóch z czterech okręgów wyborczych na jakie podzielone jest miasto. 
- Teraz staramy się skompletować te listy kandydatów na radnych. Mamy zamiar je zarejestrować w poniedziałek. Nie wiem czy będą to listy we wszystkich czterech okręgach czy tylko w trzech – mówi prezes zarządu miejskiego PSL w Łomży.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę