Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Akademia Aquafresh

We wtorek o godz 12:00 niejeden przechodzień i niejeden kierowca przejeżdżającego obok naszego przedszkola samochodu zastanawiał się dlaczego dzieciaki myją ząbki na placu przedszkolnym. Wspólnie z innymi przedszkolami z całej Polski próbowaliśmy pobić rekord Guinnessa w największej ilości osób myjących jednocześnie ząbki. Obecny rekord został ustanowiony w Indiach w 2007 roku. Dziś już wiemy, że w Polsce było nas więcej, bo aż 257500 dzieci, co dało nowy rekord świata.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 30 września 2014 20:47
Data ostatniej edycji: wt, 30 września 2014 21:40:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę