Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Tiger powalczył w Białymstoku

Główne zdjęcie
Daniel Maleszewski

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Bokserskiego Klubu Sportowego Tiger Łomża podczas rozegranego w miniony weekend w Białymstoku Turnieju im. Ryszarda Kułakowskiego. Na siedmiu startujących, aż pięciu młodych łomżan uplasowało się na pierwszych miejscach.

W czternastej już edycji turnieju upamiętniającego byłego wieloletniego trenera białostockiego Hetmana, wzięło udział blisko osiemdziesięciu zawodników reprezentujących kluby z województwa podlaskiego. Na starcie nie zabrakło więc reprezentantów Boxingu Sokółka, OSiR-u Suwałki, Unii Hajnówka, Cristalu i Hetmana Białystok oraz łomżyńskiego Tigera. Trener Zbigniew Maleszewski zabrał do stolicy województwa siedmiu zawodników. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: młodzik Adrian Oleksiej (do 52kg) oraz kadeci Eryk Pawczyński (do 54 kg), Marcin Kapelewski (do 60 kg), Daniel Maleszewski (do 63 kg) oraz Mateusz Gawędzki (do 66 kg). Nieco gorzej poszło Filipowi Zalewskiemu (młodzik, kategoria do 72kg) i Piotrowi Arniście (junior, do 81kg), którzy uplasowali się na drugich miejscach.
- Mogę pochwalić wszystkich swoich zawodników za postawę w tym turnieju - mówi Maleszewski - Szczególnie cieszy dobra postawa całej czwórki kadetów przygotowującej się do bardzo ważnej imprezy, Pucharu Polski, która w dniach 6-9 listopada odbędzie się w łomżyńskiej hali im. Olimpijczyków Polskich. To impreza rangi Mistrzostw Polski, więc będziemy chcieli się na niej zaprezentować z jak najlepszej strony.
Zanim jednak dojdzie do tego wydarzenia, szkoleniowiec Tigera planuje zabrać swoich podopiecznych na mocno obsadzony Międzynarodowy Turniej "Złoty Żubr", który 18 października odbędzie się w Hajnówce.

is


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę