Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wyrolowani przy hali...

Przedsiębiorcy wyrolowani na ponad milion złotych! - tak ogólnopolska telewizja TTV z grupy TVN tytułuje reportaż o nieopłaconych rachunkach za pracę przy miejskiej hali targowej w Łomży. Wraz z dziennikarzem stacji do prezydenta Mieczysława Czerniawskiego, po informację gdzie są ich pieniądze, poszło kilku poszkodowanych przedsiębiorców. Prezydent odpowiedział, że pieniądze są w ratuszu, a miasto odwołuje się od wyroków sądowych, bo nie chce płacić odsetek i kosztów sądowych, które jego zdaniem powinien ponieść wybrany przez miejskich urzędników generalny wykonawca firma Masbud z Suwałk.

- Podjęliśmy próby ugodowe. Chcieliśmy na początku bez odsetek bez kosztów sądowych – mówił jeden z poszkodowanych przedsiębiorców.  
- Pan wykańcza nasze firmy wstrzymując płatności. Kwoty bezsporne powinien pan zapłacić  – dodawał drugi. 
- To są urzędnicy osoby publiczne. Jeżeli oni się nie wywiązują z umowy to już naprawdę nie wiadomo komu zawierzyć – podsumowuje kolejny z poszkodowanych podwykonawców hali targowej w Łomży.

zobacz: Przedsiębiorcy wyrolowani na ponad milion złotych! - reportaż Piotra Czabana TTV

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę