Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejny wyrok za halę

Główne zdjęcie
Otwarcie miejskiej hali targowej

W poniedziałek, w Białymstoku, zapadł wyrok nakazujący miastu zapłatę za kolejną fakturę wystawioną przez jednego z podwykonawców za prace przy budowie nowej hali targowej. Przedsiębiorca z okolic Ostrołęki tym razem „wygrał” sprawę dotyczącą kwoty 285 tysięcy złotych plus ustawowe odsetki. Miasto ma także zwrócić mu koszty jakie poniósł w związku z wniesieniem sprawy do sądu i zapłacić za jego prawnika. Wyrok nie jest prawomocny.

To już kolejny niekorzystny dla miasta wyrok sądu uznający solidarną odpowiedzialność miasta za nieopłacone faktury za prace jakie wykonywali podwykonawcy budujący nową halę targową przy ul. Sikorskiego w Łomży. Pierwsze wyroki w tej sprawie zapadały dwa tygodnie temu. (zobacz: Sąd nad halą targową)
Jeden z przedsiębiorców, który wówczas wygrał w pierwszej instancji sprawę o zapłatę należnych mu pieniędzy mówi, że miasto wystąpiło do sądu z wnioskiem o uzasadnienie wyroku, co może oznaczać, że zamierza się odwoływać od niego. Przedsiębiorca mówi, że wydaje mu się, że władze Łomży chcą przeciągnąć w czasie wypłatę należnych im pieniędzy.

zobacz: Prokurator przy nowej hali targowej

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę