Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Czerniawski z SLD do sejmiku i ratusza

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski (fot. Marek Maliszewski)

Mieczysław Czerniawski będzie liderem listy SLD w okręgu łomżyńskim do sejmiku i będzie ubiegał się o reelekcję na fotel prezydenta Łomży - poinformowano podczas konferencji w Białymstoku. Jak mówił w czwartek na konferencji prasowej przewodniczący podlaskiego SLD Krzysztof Bil-Jaruzelski, lewica stawia w tych wyborach na ludzi "kompetentnych, doświadczonych i sprawdzonych".

Poza Czerniawskim w okręgu obejmującym Łomżę i powiaty łomżyński, zambrowski, grajewski i kolneński do sejmiku z listy lewicy wystartują też: Anna Jakubowska, Sławomir Gromadzki (związany niegdyś z Samoobroną były radny sejmiku), Zenon Żyjewski, Aleutyna Kołos, Tadeusz Nowak czy Barbara Wojnarowska.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę