Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Grygo przed rolnikami

Główne zdjęcie
Paweł Grygo biegnie w niebieskiej koszulce

Paweł Grygo, biegacz LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, 7. raz zwyciężył w rozgrywanym po raz 7. Wojewódzkim Biegu Rolnika na dystansie 5 kilometrów. Na starcie biegu w Wierzbowie koło Grajewa stanęło w sumie blisko 300 biegaczek i biegaczy w różnym wieku i to nie tylko ze wsi, ale i z miast m. in. Warszawy, Białegostoku, Suwałk, Ełku, Łomży, Giżycka czy Bielska Podlaskiego.

Uczestnicy rywalizowali na dystansach od 250 m dla najmłodszych do 5 km dla dorosłych. W biegu głównym – tradycyjnie już – bezkonkurencyjny był Paweł Grygo. Za nim linie mety minęli  Wojciech Grądzki (AZS Warszawa) i Tomasz Zaręba (Zambrów). Podczas tego samego biegu rolnicy rywalizowali dodatkowo o miano Mistrza Rolników Podlaskiego Zrzeszenia LZS. Zwyciężył Andrzej Godlewski z wsi Borawskie, (KS Łomżanie) przed Karolem Krzyżanowskim ze wsi Sołki  (Maratonka Grajewo).

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę