Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Nowy klub „starych” radnych

Na 7 tygodni przed wyborami samorządowymi w „starej” Radzie Miasta powstał „nowy” klub radnych. Klub o nazwie „Łomża Nasze Miasto” zawiązało 5 radnych, który przyznają, że pod tym szyldem pójdą do listopadowych wyborów. KWW „Łomża Nasze Miasto” został zarejestrowany przez Komisarza Wyborczego w Łomży kilka tygodni temu. Na jego czele stoi Sławomir Zgrzywa, były szef Platformy Obywatelskiej w Łomży.

Komitet radnych  „Łomża Nasze Miasto” tworzą dotychczas „niezależni radni”: Jan Bajno, Hanka Gałązka, Jan Jarota oraz dwóch radnych z klub „Samorządowe Porozumienie Łomży”: Andrzej Wojtkowski i Andrzej Modzelewski. 
Cała piątka dotychczas zaliczana była do grupy radnych popierających obecnego prezydenta miasta Mieczysława Czerniawskiego.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę