Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Głaz na wójta

Główne zdjęcie
Maciej Głaz

Maciej Głaz, dziś szef klubu radnych PO w mieście Łomża, będzie kandydatem partii na wójta gminy Łomża. Informację o tym potwierdził nam sam Maciej Głaz. - Jestem kandydatem na wójta gminy Łomża i kandydatem do sejmiku – mówi.

Maciej Głaz (51 lat), także zastępca dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży, jest jednym z ważniejszych działaczy Platformy Obywatelskiej w Łomży. Przez dłuższy czas był rozważany jako jeden z możliwych kandydatów partii na prezydenta miasta.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę