Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek w Bożejewie

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Bożejewie na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. Zderzyły się tu dwa samochody osobowe volkswagen passat i fiat uno. Kierowca uno trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 15.00 na skrzyżowaniu dróg. Prawdopodobnie passat jechał drogą nr 64 w kierunku Łomży, a kierujący fiatem uno wyjeżdżając od Taraskowa nie udzielił mu pierwszeństwa.
Policja podaje, że kierowca uno został przewieziony do szpitala. Po wypadku zablokowany jest też jeden pas ruchu, ale droga jest przejezdna.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę