Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Zadbaj o swoje serce z Galerią Bursztynową

Wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że o zdrowie należy dbać. Nie zawsze jednak mamy czas na wizyty u lekarzy czy specjalistyczne badania i często odkładamy je na bliżej nieokreśloną przyszłość. Nadarza się jednak doskonała okazja połączenia przyjemnego z pożytecznym: Galeria Bursztynowa w Ostrołęce przygotowała bowiem na najbliższą niedzielę 21 września akcję zdrowotną „Zadbaj o swoje serce”. Robiąc zakupy będzie więc można skorzystać z bezpłatnych porad lekarzy i specjalistów, zrobić badania i bez większego trudu poprawić stan swego zdrowia, a w rezultacie zmienić swoje życie na lepsze!

Akcje zdrowotne w Galerii Bursztynowej są potwierdzeniem tego, że ten największy obiekt handlowo-usługowy w regionie wychodzi naprzeciw najróżniejszym potrzebom swych klientów, nie ograniczając się tylko do działań handlowych. Pierwsza taka akcja odbyła się 29 czerwca i ogromne zainteresowanie nią sprawiło, iż szybko doczekała się kontynuacji. Niedzielna akcja będzie dotyczyć przede wszystkim problematyki zapobiegania i leczenia chorób serca, z którymi zmaga się coraz więcej Polaków. 
Od godz. 10.00 do 18.00 przy aptece „Arnika” będzie można bezpłatnie wykonać EKG serca, w połączeniu z konsultacją lekarza specjalisty. Będzie też możliwość zbadania poziomu cholesterolu w organizmie oraz pomiaru ciśnienia krwi. 
Na wszystkich tych, którym przyjemność robienia zakupów w niewiarygodnie dobrze zaopatrzonych sklepach Galerii Bursztynowej, zakłóca perspektywa ewentualnej nadwagi czy ciągła walka o linię, będą zaś czekać dietetycy. Doradzą oni – oczywiście bezpłatnie – co i w jakich ilościach jeść, by nie przytyć – wtedy już nie trzeba będzie się ograniczać i przeżywać katuszy na widok różnych smakołyków! 
Panie na pewno nie pozostaną też obojętne na porady dermatologiczne w aptece „Arnika”, również do coraz większej ilości panów dociera fakt, że o skórę czy cerę twarzy należy dbać, tak więc tam również warto zajrzeć przed lub po zakupach. 
Jeszcze ważniejsza jest możliwość uzyskania kuponów promocyjnych na wykonanie morfologii w cenie zaledwie 3 zł od firmy ALAB Laboratoria – wydatek to właściwie żaden, a badania te są niezwykle ważne dla naszego organizmu i jego prawidłowego funkcjonowania. Oczywiście Galeria zaprasza 21 września całe rodziny, bowiem na dzieci czekają jak zwykle wielkie atrakcje, z Misiem Bursztynkiem – maskotką Galerii, rozdającym razem z hostessami od 11.00 do 17.00 prezenty dla dzieci.
O tym, że Galeria Bursztynowa nie jest galerią taką jak inne przekonuje też kolejna zainicjowana w niej, razem z Fundacją DKMS, rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego. Potrzeba naprawdę niewiele, by uratować komuś życie, wystarczy tylko przyjść w niedzielę 21 września do Galerii Bursztynowej i zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców. Kolejna akcja tego typu odbędzie się w Galerii już 27 września. Dzięki wspólnej inicjatywie Galerii Bursztynowej, Harcerskiego Klubu Ratowniczego „Ostrołęka” oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa odbędzie się zbiórka krwi – kolejna akcja ratująca życie, w czasie której nie może zabraknąć nikogo, kto pamięta, że krew jest darem życia.  Gdzie jak gdzie, ale w Galerii Bursztynowej, w której logo widnieje serce z bursztynu, wiedzą o tym doskonale, stąd coraz większa ilość tego typu szlachetnych akcji w tym miejscu.
Szczegółowe informacje na temat wszelkich akcji inicjowanych przez Galerię Bursztynową oraz jej ofercie handlowej znajdą Państwo na stronie: www.galeriabursztynowa.com.pl

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę