Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zastępca dyrektora podlaskiego NFZ-u zatrzymany przez CBA

Zastępca dyrektora do spraw medycznych Podlaskiego Oddziału NFZ został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne - dowiedziało się nieoficjalnie Polskie Radio Białystok. Rzecznik CBA Jacek Dobrzyński potwierdza tylko, że w środę (17.09) rano doszło do zatrzymania trzech osób. Sprawę prowadzą wspólnie CBA i Prokuratura Okręgowa w Białymstoku. Na obecnym etapie śledztwa CBA nie chce zdradzać szczegółów akcji, bo nie wszystkie czynności zostały zakończone.

Tymczasem rzecznik podlaskiego oddziału Fundusz Adam Dębski informuje, że zastępca dyrektora został zawieszony w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Według informacji PAP ze źródeł w prokuraturze chodzi o sprawę o charakterze korupcyjnym i ma ona związek z działalnością jednej z osób z kierownictwa podlaskiego oddziału NFZ. Więcej informacji mamy poznać w czwartek.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę