Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pojechali po naukę i doświadczenie

Główne zdjęcie
od lewej: Antek Śmiechowski, Wiktor Kisiel i Eryk Wojtkowski wspólnie z instruktorem, Krzysztofem Chełstowskim

Bardzo dobrze zaprezentował niespełna 9-letni Antoni Śmiechowski z Łomży, który wystartował w tenisowym turnieju XIII Grand Prix Kętrzyna o Puchar Prezesa firmy Philips Kętrzyn. W kategorii do 10 lat zajął on drugie miejsce.

W zawodach zorganizowanych przez UKS Kętrzynianka i Wolontariat Pracowniczy Philips wzięło udział łącznie 30 zawodników z Suwałk, Stawigudy, Olsztyna, Augustowa i Wilkas podzielonych na trzy kategorie wiekowe. Po raz pierwszy w Kętrzynie pojawili się również młodzi adepci tenisa z Łomży - niespełna 9-letni Antoni Śmiechowski i Wiktor Kisiel oraz 10-letni Eryk Wojtkowski. Cała trójka wystartowała w najstarszej kategorii.
- Był to dla moich podopiecznych pierwszy turniej wyjazdowy. Do tej pory chłopcy mieli na koncie po trzy typowo rekreacyjne turnieje w Łomży, ale we wszystkich rywalizowali ze sporo starszymi przeciwnikami i trudno było ocenić ich rzeczywisty poziom gry - mówi Krzysztof Chełstowski, instruktor tenisa, pod okiem którego cała trójka ćwiczy od dwóch lat 
Okazją ku sprawdzeniu sił w swojej kategorii wiekowej okazał się turniej w Kętrzynie. Najlepiej z całej trójki spisał się Antoni Śmiechowski, który uplasował się na drugim miejscu, ustępując jedynie o rok starszemu Piotrowi Andruszkiewiczowi z Wilkas, zwycięzcy kilku poprzednich edycji Grand Prix Kętrzyna.
- Antek zagrał bardzo dobrze, i to nie tylko według mnie, ale i innych trenerów obecnych na turnieju – mówi Chełstowski. - Na dużą pochwałę zasługują również Eryk i Wiktor (odpowiednio czwarte i piąte miejsce - przyp. red.), którzy zaprezentowali dużo lepszą grę niż obserwuję na treningach. Myślę, że turniej w Kętrzynie będzie dla całej trójki dobrą motywacją do dalszej pracy i z kolejnych zawodów również będziemy wracać w dobrych nastrojach. 

is

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę