Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Skok po pół litra... (razy 6)

W połowie lipca 32-letni mieszkaniec podłomżyńskiego Zosina poczuł tak wielkie pragnienie, że na przeszkodzie nie stanęły mu nawet zamknięte drzwi sklepu w Starej Łomży nad Rzeką. Mężczyzna wypchnął szybę w drzwiach i wszedł do środka... I choć sklep był pełen różnego rodzaju produktów ten wyniósł z niego tylko sześć butelek... wódek: soplicy, żołądkowej i żubrówki.

Do włamania doszło 13 lipca, ale teraz o zdarzeniu poinformowała policja, bo po dwóch miesiącach poszukiwań udało się ustalić i zatrzymać sprawcę. Mężczyzna wczoraj przyznał się do włamania do sklepu i chce dobrowolnie poddać się karze. 
Jak się okazuje, choć do sklepu wiodło go pragnienie właściciel największe straty poniósł nie na wyniesionych przez złodzieja sześciu półlitrówkach, ale na zniszczonych drzwiach.  W sumie jak podaje policja straty po lipcowym włamaniu do sklepu wyceniono na 1100 złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę