Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Czołówka na wjeździe do Łomży

Jedna osoba została ranna w czołówce osobówki z ciężarówką do jakiej doszło na wjeździe do Łomży z kierunku Zambrowa. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca ciężarowego volvo, najprawdopodobniej próbując ominąć robotników pracujących przy wykaszaniu poboczy, zjechał częściowo na przeciwległy pas ruchu, gdzie lewym narożnikiem zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku passatem.

Do wypadku doszło około godziny 11.15. Ranny kierowca passata został zabrany do szpitala. Droga nr 63 Łomża – Zambrów na wyjeździe z Łomży jest całkowicie zablokowana. Kierowcy mogą ominąć to miejsce jadąc Szosą do Mężenina.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę