Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

To już „specjalista”

Trzeci raz w tym roku policjanci informują o zatrzymaniu tego samego mężczyzny, który w ten sam sposób okradał pacjentów gabinetów lekarskich. We wrześniu jego ofiarą stali się pacjenci przychodni przy Piłsudskiego i gabinetu dentystycznego przy Mazowieckiej. W sumie okradł ich na niemal 4 tys zł. Złodziej za każdym razem, teraz też, kradł będąc na przepustce z... więzienia.

Złodziej z Łomży wyspecjalizował się w takich kradzieżach. Mężczyzna działa zawsze według tego samego scenariusza. Wykorzystując chwilową nieuwagę pacjentów szukających pomocy u lekarzy kradnie z pozostawionych przez nich kurtek czy torebek portfele z pieniędzmi, dokumentami i kartami kredytowymi. W połowie roku policjanci z Łomży złapali go po serii 8 kradzieży z maja i czerwca. Później wpadł w Zambrowie, gdzie okradał m,in. pacjentów szpitala. Teraz znowu „zaatakował” w Łomży. Jednemu z poszkodowanych zabrał marynarkę wraz z portfelem i telefonem komórkowym, drugiemu portfel w którym były dokumenty, karty kredytowe i 2,6 tys zł w gotówce. 
Policjanci tym razem szybko ustalili sprawcę kradzieży, gdy okazało się że łapany poprzednio złodziej znowu wyszedł na przepustkę z więzienia, w którym miał odsiadywać karę za kradzieże z poprzednich lat. Mężczyzna, tak jak i dwa razy wcześniej, przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Jeszcze dziś ma być znowu przewieziony do więzienia...


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę