Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

PSL do sejmiku idzie z...

Stefan Krajewski, dyrektor podlaskiego oddziału ARiMR w Łomży, będzie otwierał listę kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego do sejmiku w okręgu obejmującym Łomżę oraz powiaty: łomżyński, grajewski, kolneński i zambrowski. Z ostatniego miejsca tej listy o wybór ma się ubiegać szef struktur partii w województwie, wicewojewoda Wojciech Dzierzgowski.

Listy sejmikowe Polskie Stronnictwo Ludowe zaprezentowało podczas sobotniej konwencji wyborczej w Białymstoku. Na razie nie są znani wszyscy kandydaci, ale ich większość. PSL liczy, że udam mu się zdobyć w skali województwa 6 z 30 miejsc w sejmiku. Na co najmniej jeden mandat ludowcy liczą w okręgu łomżyńskim, skąd od lat radnym wybierany jest Mieczysław Bagiński. On też ma być i na tegorocznej liście, przy czym najprawdopodobniej dopiero na 4. miejscu. 

Otwierający łomżyńską listę ludowców Stefan Krajewski, nie jest jedynym dyrektorem ARiMR-u, który chce znaleźć się w sejmiku. „Jedynką” PSL w okręgu nr 4 – obejmującym powiaty: białostocki, bielski, hajnowski, siemiatycki i wysokomazowiecki ma być jeden z trzech jego zastępców Jerzy Leszczyński, a z list Platformy Obywatelskiej do sejmiku z Łomży ma kandydować też zastępca dyrektora Maciej Głaz.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę