Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Konkurs zespołów muzycznych w Łomży. Zgłoś się już dziś!

Łomża Blues-Rock Festiwal to kontynuacja i rozwinięcie muzycznego spotkania, poświęconego pamięci Darka Gałczyka - łomżyńskiego konferansjera, gawędziarza, muzyka, tekściarza, a także dziennikarza. W tym roku w ramach imprezy odbędzie się pierwszy konkurs zespołów grających muzykę na żywo.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić zespoły, które: grają muzykę różnych gatunków "na żywo". Wykonują muzykę z wykorzystaniem instrumentów w klasycznej formie (perkusja, bas, oraz inne instrumenty). Nie posiadają w swoim dorobku artystycznym oficjalnie wydanych nagrań autorskich, a także kontraktów podpisanych z firmami fonograficznymi. Zainteresowane zespoły mogą zgłaszać się do 27.09.2014 roku. Aby wziąć udział w festiwalu wystarczy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia i przesłać materiał demo do organizatora na ades: yaniu@wp.pl. Wszystkie kwestie formalne dotyczące udziału w imprezie zostały opisane w regulaminie. 
Przesłuchania konkursowe odbędą się 4 października na scenie Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich u. Sadowa 12a w Łomży. Grupy zaproszone do koncertu konkursowego będą musiały wykonać po 3 utwory muzyczne (premiowane będą kompozycje własne). Organizator zapewnia podstawową wersję perkusji  (stopę, „blachy” oraz werble uczestnicy zabezpieczają we własnym zakresie), wzmacniacz basowy, 2 wzmacniacze gitarowe i instrument klawiszowy. Zwycięzca konkursu rozpocznie główny koncert Łomża Blues-Rock Festiwal, a także otrzyma nagrodę rzeczową. Pytania dotyczące udziału w konkursie można kierować mailowo: yaniu@wp.pl lub telefonicznie 604 503 374. Łomża Blues-Rock Festiwal organizują: Nieformalne Środowisko Muzyków Łomżyńskich”, Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży oraz inne instytucje i ludzie dobrej woli.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę