Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mieszkańcy Szczuczyna pomagają Ukraińcom

Mieszkańcy Szczuczyna zebrali pieniądze i kupili za nie produkty spożywcze, które trafią ukraińskiego miasta Rivne. Transport wyjechał ze Szczuczyna w piątek rano, o pomoc poprosili nauczyciele jednej ze szkół. Produkty trafią do szpitala, do którego przywożeni są ranni ze wschodu Ukrainy mówi burmistrz, Artur Kuczyński.

Ukraińcy poprosili mieszkańców gminy Szczuczyn o wsparcie, bo od wielu lat współpracują ze sobą dwie szkoły - polska z Niećkowa i ukraińska szkoła nr 26 z miejscowości Rivne. Zbiórkę przez trzy tygodnie prowadziło stowarzyszenie Nasz Szczuczyn, udało się zebrać ponad 4 tysiące złotych.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę