Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

SLD jednak wystawi Czerniawskiego na prezydenta i do sejmiku

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski

Zarząd Rady Powiatowej SLD w Łomży  i Zarząd Rady Wojewódzkiej  SLD w Białymstoku na posiedzeniu swoich rad podjęły uchwały o rekomendacji  Mieczysława Leona Czerniawskiego na prezydenta Miasta Łomża  w wyborach samorządowych  2014 Koalicji Komitetu Wyborczego SLD – Lewica Razem – podał Zenon Żyjewski przewodniczący Rady Powiatowej SLD w Łomży. - Kolega Mieczysław Czerniawski uzyskał również rekomendacje  na start w wyborach do Sejmiku Województwa Podlaskiego KKW SLD- Lewica Razem.

To stanowisko jest odmienne od tego sprzed tygodnia podjętego przez miejskie struktury tej samej partii. Przypomnijmy: Rada Miejska Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Łomży 4 września podjęła uchwałę o nie popieraniu żadnego z kandydatów na Prezydenta Miasta Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę