Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Czas wybrać zadania...

Przez dwa tygodnie – do środy 24 września mieszkańcy Łomży mogą wybierać zadania, które dla nich w przyszłym roku mają zrobić miejscy urzędnicy. Rozpoczęło się głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Łomży na 2015 rok. Wybierać można z listy 24. projektów przypisanych do trzech części miasta: Centrum, Łomżyca i Południe.

Każdy mieszkaniec może zagłosować tylko raz wybierając maksymalnie trzy zadania. Nie muszą to być projekty zlokalizowane w strefie, w której mieszkamy. Głosowanie odbywa się, poprzez włożenie do urny wypełnionej karty do głosowania, wypełnienie interaktywnej karty do głosowania na podstronie internetowej Urzędu Miasta Łomża, lub przesłanie na adres Urzędu Miejskiego w Łomży karty do głosowania listownie z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski–GŁOSOWANIE” (za datę oddania głosu w ten sposób uważa się datę wpływu do Urzędu Miejskiego w Łomży) albo na adres budzetobywatelski@um.lomza.pl. wypełnionej, zeskanowanej karty do głosowania. 

Urny do głosowani na kartach papierowych można tym razem znaleźć:
w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Łomży, Stary Rynek 14 (parter); 
Zespole Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5; 
Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia UM, ul. Polna 16; 
Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji, ul. Spokojna 9; 
Pływalnia nr 1, ul. Niemcewicza 17a; 
Pływalnia nr 2, u. Wyszyńskiego 15.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę