Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Marihuana w staniku

Dwie 16-letnie mieszkanki Łomży zatrzymali wieczorem policjanci. Jedna z nich w staniku miała ukrytą torebkę z 60 gramami marihuany. Do zatrzymania dziewczyn doszło w lesie niedaleko od wsi Dębniki w gminie Zbójna.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży wczoraj wieczorem, około 18.30 policjanci z Nowogrodu w lesie nieopodal Dębnik zauważyli forda transita na ostrołęckich numerach rejestracyjnych. Przy samochodzie były tylko dwie nastoletnie dziewczyny. W trakcie legitymowania jednej z nich funkcjonariusze zauważyli, że spod stanika wystaje jej torebka. Wewnątrz był susz roślinny. Okazało się, że to marihuana i w sumie było jej tam 60 gramów. Zatrzymano obie nieletnie i jeszcze wczoraj przeszukano pomieszczenia w Łomży w których mieszkają dziewczyny. Tam policjanci znaleźli m.in. torebkę strunową z niewielką ilością suszu roślinnego oraz trzy fifki mogące służyć do palenia marihuany. 
Dziś sprawa ma być dalej wyjaśniana. Policjantów interesuje m.in. to do kogo należał samochód, przy którym były dziewczyny a przede wszystkim skąd 16-latka miała torebkę z narkotykami.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę