Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nocna strzelanina koło Bargłowa Kościelnego

Tragedia w gminie Bargłów koło Augustowa. Młody mężczyzna zastrzelił matkę swojej byłej dziewczyny, po czym najprawdopodobniej odebrał sobie życie. Jego ciało znaleźli w sąsiedniej gminie, augustowscy policjanci.

Zdarzenie miało miejsce w nocy na jednej z posesji w gminie Bargłów. 33-letni mężczyzna przyjechał do domu swojej byłej dziewczyny i podpalił zaparkowane nieopodal auto. Jak ustaliło Polskie Radio Białystok auto, które podpalił 33-letni mężczyzna należało do obecnego partnera kobiety. Gdy domownicy rzucili się do gaszenia pożaru mężczyzna wystrzelił z karabinu do 56-letniej kobiety i rzucił się do ucieczki.

Policja odnalazła go jakiś czas później w lesie w sąsiedniej gminie. Już nie żył. Z relacji funkcjonariuszy wynika, że najprawdopodobniej odebrał sobie życie.

Trwa dochodzenie w tej sprawie. Policja przesłuchuje świadków zdarzenia, w Bargłowie.

Nie udało się uratować kobiety, do której strzelał mężczyzna. Mimo wysiłków lekarzy zmarła ona w szpitalu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę