Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nocna strzelanina koło Bargłowa Kościelnego

Nocna strzelanina koło Bargłowa Kościelnego. Dwie osoby nie żyją . To 56-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna. Policję przed północą zaalarmowała przez telefon mieszkanka gminy Bargłów. Mówiła, że jej były chłopak podpalił zaparkowany przed jej domem samochód.

Gdy mieszkańcy wybiegli, by gasić auto, mężczyzna z karabinu wystrzelił do 56-letniej gospodyni raniąc ją w nogi, a następnie uciekł swoim samochodem. Mimo wysiłków lekarzy 56-letniej kobiety nie udało się uratować. Nad ranem kobieta zmarła.

Kilkadziesiąt minut po północy policjanci odnaleźli poszukiwane auto w lesie w sąsiedniej gminie. Przy samochodzie znaleziono również broń i ciało 33-letniego augustowianina z raną postrzałową głowy.

Teraz policjanci pod nadzorem augustowskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę