Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Będą burze i ulewy

Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku ostrzega przed burzami jakie po południu mogą występować w regionie. W ich trakcie może spaść od 20 do 30 litrów wody, a lokalnie nawet około 40 litrów na metr kwadratowy powierzchni.

Wydane ostrzeżenia dla subregionu centralnego obejmującego m.in. Łomżę i południowego województwa podlaskiego ważne są od godz. 12:40 do godz. 22:30. Burzom mają towarzyszyć silne porywy wiatru - do 60 km/h. 
Dyżurny synoptyk prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska tak opisywanego zjawiska określił na 80%.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę