Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Jak trzeźwy z pijanym...

29–letni kierowca volvo cofając uszkodził siatkę odrodzeniową parkingu strzeżonego po czym odjechał. Po pewnym czasie na miejsce zdarzenia, do pracujących tu policjantów, przywiózł go ojciec. Okazało się, że kierowca volvo był kompletnie pijany – badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile.

Nietypowe zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 19.00 na ul. Ks. Anny. Mężczyzna zgłaszający zdarzenie opisywał policjantom, że młody mężczyzna kierujący zielonym volvo przy cofaniu uderzył w siatkę odrodzeniową parkingu strzeżonego, uszkadzając ją, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. W trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia do policjantów podjechał mężczyzna i oświadczył, że przywiózł syna, który jest sprawcą tej kolizji. Badanie alkomatem u 29–latka wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiadał będzie teraz przed sądem.

Wczoraj też policjanci zatrzymali prawo jazdy 47–latkowi z Wizny, który wsiadł za kierownicę forda mając ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę