Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Platforma ma kandydatów dla Łomży

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek

Rada Powiatu Platformy Obywatelskiej w Łomży jednomyślnie zatwierdziła Jacka Piorunka jako kandydata na prezydenta Łomży. Podczas poniedziałkowego posiedzenia przyjęto także listy kandydatów na radnych miasta i rekomendowano kandydatów na listy do sejmiku. Z łomżyńskiej PO iść tam mają Jacek Piorunek, który będzie „jedynką” oraz Maciej Głaz, którego koledzy z partii chcieliby widzieć na drugim miejscu.

- Platforma Obywatelska w zbliżających się wyborach do Rady Miasta wystawi pełne listy kandydatów, czyli 46 osób – mówi Cezary Kisiel, który jest pełnomocnikiem partii do tworzenia i rejestrowania list kandydatów na radnych w Łomży. 
W okręgu nr 1 obejmującym łomżyńska starówkę, Pociejewo, i osiedla Skowronki, Bohaterów Monte Cassino, Parkowe i Młodych liderem listy PO ma być Stanisław Oszkinis. Na drugim miejscu wpisano Roberta Piorunka (brata Jacka Piorunka) a trzecia jest obecna radna miasta Alicja Agata Gołaszewska. 
W okręgu nr 2 – Łomżyca – listę PO pociągnąć ma Dariusz Domasiewicz, a za nim ma iść Mariusz Bacławski. 
W okręgu nr 3 – obejmującym największe w mieście osiedla Jantar, Górka Zawadzka i Konstytucji listę PO otworzy Cezary Kisiel, a po nim jest radna Edyta Śledziewska. 
W okręgu nr 4 – obejmującym przede wszystkim osiedla SM „Perspektywa” plus os. Medyk – liderem listy PO jest Maciej Borysewicz, przewodniczący Rady Miasta Łomża, a na drugim miejscu ma być Piotr Barbachowski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę