Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Basen już w poniedziałek !

Po raz czwarty nasze przedszkole przystąpiło do realizacji bezpłatnego Programu "PODWODNE PRZEDSZKOLE" pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 8 września 2014r. w godzinach 9:00 - 11:00 na Pływalni Nr 2 w Łomży przy ul.Wyszyńskiego 15. Kolejne zajęcia odbywać się będą także w poniedziałki w tych samych godzinach. W zajęciach uczestniczą dzieci ze wszystkich grup. Dzieci z grupy trzylatków i czterolatków chodzą na zmianę i mają zajęcia w niecce zwanej "pod grzybkiem". Grupa trzylatków i czterolatków nie może przekroczyć dziesięciorga dzieci. Podobnie, czyli na zmianę, uczestniczą w zajęciach na basenie dzieci pięcioletnie i sześcioletnie, które mają zajęcia w niecce płytkiej tj. o głębokości nie przekraczającej 110cm. W tej grupie wiekowej liczba dzieci nie może przekroczyć 15 dzieci. Każde dziecko, uczestnik zajęć, powinno być wyposażone w strój kąpielowy, majteczki na zmianę, czepek, ręcznik klapki (bez przegrody między palcami stopy, ponieważ po włożeniu rajstop dziecko nie może włożyć klapek) . Strój kąpielowy lub spodenki kąpielowe mogą być założone dziecku w domu rano w dniu wyjścia na zajęcia. Pozostałe rzeczy powinny być spakowane w plecaczek lub woreczek, który dziecko będzie mogło samodzielnie nosić. Nauczycielki z poszczególnych grup udzielają bliższych informacji na temat podziału na grupy. Uwaga: grupa maluszków zacznie zajęcia od października po okresie adaptacji. Harmonogram zajęć na poniedziałek:

9:00 - 10:00 - grupa II i IV

10:00 - 11:00 - grupa III i V

Agata Komorowska
pt, 05 września 2014 17:38
Data ostatniej edycji: pt, 05 września 2014 18:51:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę