czwartek, 21 lutego 2019 napisz DONOS@

SLD idzie do wyborów bez prezydenta

„Rada Miejska Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Łomży w dniu 04.09.2014 (wczoraj – dop. red.) podjęła zgodnie ze Statutem decyzję o starcie w wyborach samorządowych z Koalicji „SLD – Lewica Razem” - podał Adam Dębski, szef miejskich struktur SLD. Jednocześnie jak zaznacza Dębski „podjęto uchwałę o nie popieraniu żadnego z kandydatów na Prezydenta Miasta Łomży”.

Adam Dębski, przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Łomży
Adam Dębski, przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Łomży

Adam Dębski wyjaśnia, że oznacza to iż SLD nie zgłosi swojego kandydata na prezydenta, ani nie poprze żadnego wystawionego przez jakiś inny komitet. To oznacza, że na poparcie SLD nie może liczyć także obecny prezydent Mieczysław Czerniawski, który fotel w ratuszu zdobył startując przed czterema laty jako kandydat SLD. 

Przypomnijmy, że jeszcze w lutym  miejskie struktury Sojuszu Lewicy Demokratycznej jako kandydata na kandydata na prezydenta Łomży zgłosiły właśnie Adama Dębskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej SLD w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę