Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Prosiński, Zaremba, Konopka... „Razem dla Łomży”

Zbigniew Prosiński, radny miasta i były członek zarządu miejskich struktur PO, który z partii odszedł w poniedziałek mówiąc, że popiera Sławomira Zgrzywę, byłego już szefa PO w Łomży, został pełnomocnikiem wyborczym Komitetu Wyborczego Wyborców „Razem dla Łomży”. Zgłoszenie o rejestracji komitetu odebrał w środę Komisarz Wyborczy w Łomży. Pełnomocnikiem finansowym komitetu jest Tadeusz Zaremba.

KWW „Razem dla Łomży” to drugi zarejestrowany dotychczas komitet, który ma wystawić własne listy kandydatów do Rady Miasta. Jak mówi Prosiński listy są kompletowane. Wśród założycieli komitetu wyborczego jest m.in. radna Alicja Konopka.  
- Oceniam, że projekt ma szanse powodzenia – mówi Prosiński. - Formalności z rejestracja komitetu zostały wypełnione, teraz trzeba popracować nad wynikiem.   
Prosiński dodaje, że jeszcze nie ma ostatecznej decyzji czy „Razem dla Łomży” wystawi własnego kandydata na prezydenta miasta.
– Dziś ocenił był to pół na pół – mówi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę