Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zaginęła mieszkanka Łomży

Główne zdjęcie
Zaginiona Anna Paras

Policjanci szukają zaginionej 45–letniej mieszkanki Łomży. Kobieta wyszła z domu niemal miesiąc temu - 5 sierpnia. Ostatni raz widziana była, właśnie tego dnia, około godziny 10.00 w okolicy pasażu handlowego przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiona to Anna Paras. Rysopis: wzrost 170 cm, waga około 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy koloru bordowego proste do ramion, twarz owalna . Znaki szczególne: widoczna przerwa pomiędzy górnymi jedynkami. W chwili zaginięcia ubrana była w spodnie jeansy, buty sportowe typu adidas i miała żółty plecak na jedno ramię.

Policja prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt Komendą Miejskiej Policji w Łomży pod numerem telefonu /86/ 474 1212 lub /86/ 474 1243, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę