Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mleczne potęgi

Największe spółdzielnie mleczarskie z regionu Mlekpol z Grajewa i Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego znalazły się w gronie 162 firm z Polski na liście „Europa 500”. To ranking dziennika „Rzeczpospolita” i agencji Deloitte prezentujący największe firmy Europy Środkowo-Wschodniej.

Grajewski Mlekpol zajął 245. miejsce na liście mają w ubiegłym roku przychody sięgające prawie 850 mln euro. Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego z przychodami rzędu 790 mln euro uplasowała się na 269. To jedyne firmy z tej części Polski ujęte w tym rankingu.

Pierwsze miejsce na liście od lat zajmuje PKN Orlen, którego przychody za 2013 rok przekroczyły 27 mld euro.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę