Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nocne poszukiwania 76-letniego grzybiarza

Policja, straż pożarna i sąsiedzi szukali w nocy 76-letniego mieszkańca jednej z podłomżyńskich miejscowości. Mężczyzna około 14.00 wyszedł z domu informując, że idzie na grzyby. Późnym wieczorem, zaniepokojona brakiem kontaktu z 76-latkiem żona powiadomiła policję.

Jak przekazuje policja akcja poszukiwawcza zaczęła się po godzinie 21.00, bo wówczas dyżurny policji w Łomży odebrał zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny. W akcji brało udział 11 policjantów, pies służbowy, a także 18 strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej oraz okoliczni mieszkańcy. Przed godziną 23:00 dzięki wysiłkom osób zaangażowanych w akcję poszukiwawczą 76-latek został odnaleziony. Na szczęście tym razem nie doszło do tragedii. Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę, zwłaszcza jeżeli do lasu wybierają się samotnie osoby starsze, mające problemy ze zdrowiem. Należy zadbać o własne bezpieczeństwo, a już na pewno poinformować dokładnie rodzinę, gdzie się udajemy i jak długo zamierzamy być poza domem!


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę