Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 10 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Tragiczny bilans wypadku na obwodnicy Stawisk

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Młoda kobieta, która zginęła we wczorajszym wypadku na obwodnicy Stawisk była w zaawansowanej ciąży – wynika z naszych informacji. 19-latka kierująca volkswagenem zginęła po czołowym zderzeniu z ciężarowym iveco. W wypadku ucierpieli także 45-letni kierowca iveco i jego 31-letni pasażer, którzy z obrażeniami trafili do łomżyńskiego szpitala.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj ok. 13.00 na drodze krajowej nr 61 stanowiącej obwodnicę Stawisk. Wstępne ustalenia policji potwierdzają wczorajsze informacje. 19-letnia kierująca volkswagenem passatem jadąc w kierunku Łomży prawdopodobnie wyprzedzała ciąg pojazdów i będąc na lewym pasie zderzyła się czołowo z ciężarowym iveco. Po tym zderzeniu passat uderzył w naczepę wyprzedzanego ciężarowego mercedesa. 
Dokładne przyczyny przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Kolna. Dziś też ma odbyć się sekcja zwłok 19-letniej kobiety, która zginęła w tym wypadku. Kilka tygodni temu wzięła ślub. Według informacji przekazywanych przez mieszkańców Stawisk była w zaawansowanej ciąży.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę