Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Stawisk

Główne zdjęcie
Miejsce wypadku (fot. czytelnik)

19-letnia kobieta zginęła w czołowym zderzeniu samochodów na obwodnicy Stawisk. Do wypadku doszło około 13.30. Na miejscu są służby ratunkowe. Policja podaje, że są utrudnienia w ruchu, ale drogą można przejechać.

Asp. sztab. Joanna Makarewicz oficer prasowy policji w Kolnie podaje, że do wypadku doszło na odcinku od strony Łomży. Kierująca volkswagenem passatem 19-latka jadąc obwodnicą Stawisk w kierunku Łomży wyprzedzała ciąg samochodów. Niestety, młoda kobieta prawdopodobnie źle oceniła odległość doprowadzając do czołowego zderzenia z iveco jadącym w przeciwnym kierunku. 19-latka zginęła na miejscu.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę