środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Platforma nie poprze Czerniawskiego

W czwartek ma być znane nazwisko kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta Łomży. Jak zapowiadają działacze partii nie będzie to obecny włodarz miasta, a członek partii. Z przeprowadzonego na jej zlecenie sondażu przedwyborczego, ma wynikać, że wchodzi on do finału.

To drugi już sondaż przedwyborczy robiony na zlecenie Platformy Obywatelskiej. W pierwszym kandydatami byli były już przewodniczący miejskich struktur Sławomir Zgrzywa i szef klubu radnych PO w Radzie Miasta Maciej Głaz. Lepiej wypadł Zgrzywa. Drugi sondaż zrobiono kilka dni temu, przy czym zmieniono kandydatów z PO – na liście byli członek zarządu województwa Jacek Piorunek i zastępca dyrektora WORD Łomża Cezary Kisiel. Kandydatem na prezydenta ma być ten, który uzyskał lepszy wynik.
I choć póki co nie są one jawne, działacze partii mówią, że wypadły bardzo dobrze. Kandydat PO na prezydenta Łomży ma być w finale, czyli przejść do drugiej tury wyborów prezydenckich. 
Z kim tam się spotka? W pierwszym sondażu PO obok kandydatów partii był obecny włodarz miasta Mieczysław Czerniawski i poseł PiS Lech Kołakowski. W drugim sondażu za Kołakowskiego PO do badań wystawiła Mariusza Chrzanowskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0