Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie opla z fordem między Zbójną a Gawrychami

- Na trasie 645, biegnącej przez las w okolicy wsi Gawrychy, doszło około południa do zderzenia dwóch samochodów osobowych – informuje podkomisarz Kazimierz Puławski, oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej w Białymstoku. - Były to auta prowadzone przez mężczyzn: opel astra i ford fiesta. Na szczęście, bez pasażerów... Ze wstępnych informacji od świadka zdarzenia wynika, że kierujący oplem zaczął skręcać w lewo, w chwili kiedy wyprzedzał go ford.

W wyniku zderzenia oba samochody wpadły do rowów. Kierowca opla w stanie ciężkim został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę