piątek, 22 lutego 2019 napisz DONOS@

Kolejka komitetów

16. komitetów wyborczych zamierzających wystawić kandydatów w listopadowych wyborach samorządowych zarejestrował już Komisarz Wyborczy w Łomży. Pierwszy z zarejestrowanych komitetów KWW Porozumienie Samorządowe – Powiatu Kolno zgłosił się jeszcze w środę 27 sierpnia. Jak mówi Jerzy Dołęgowski dyrektor delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Łomży, w której składane są dokumenty, rejestracja komitetów odbywa się już pełną parą. Dziś ustawiła się kolejka osób chcących rejestrować komitety wyborcze.

Fot. archiwum
Fot. archiwum

Komitety wyborcze, które będą mogły zgłaszać kandydatów na radnych gmin i powiatów oraz  wójtów, burmistrzów i prezydenta Łomży, wcześniej muszą zostać zarejestrowane przez Komisarza Wyborczego w Łomży. Jest on właściwy dla terenu powiatów: grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego, wysokomazowieckiego, zambrowskiego i miasta Łomży. 
- W poprzednich wyborach 4 lata temu zarejestrowaliśmy 155 komitetów wyborczych i podobna ich liczba była 8 lat temu – mówi Jerzy Dołęgowski dyrektor łomżyńskiej delegatury KBW, która zapewnia obsługę Komisarza Wyborczego w Łomży. 
To właśnie w siedzibie delegatury KBW, mieszczącej się w biurowcu dawnego urzędu wojewódzkiego przy ul. Nowej 2, przyjmowane są zgłoszenia komitetów wyborczych. Wśród 16 już zarejestrowanych do piątkowego popołudnia komitetów póki co nie ma żadnego z miasta Łomża. Są z Grajewa, Kolna, Zambrowa i z okolicznych gmin.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę