Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zambrów. Piesza pielgrzymka do Hodyszewa

Około 300 pielgrzymów wyruszyło po raz 29. w pieszą wędrówkę do sanktuarium w Hodyszewie. Tradycję tę rozpoczęły trzy osoby - Marek Rutkowski (późniejszy poseł) oraz Lech Feszler (późniejszy senator) i Mariusz Feszler, którzy w taki sposób chcieli wyrazić wdzięczność za koronację obrazu Matki Boskiej Hodyszewskiej i za Porozumienia Sierpniowe z 1980 r. prowadzące do powstania "Solidarności".

I ten podwójny wymiar - religijny i społeczno-polityczny - nadal istnieje - mówi Mariusz Feszler, który obecnie jest kierownikiem zambrowskiej pieszej pielgrzymki do Hodyszewa.

Przed pielgrzymami 50 kilometrów marszu przez dwa dni. Po drodze dołączy do nich jeszcze grupa z Wysokiego Mazowieckiego.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę