Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Skaczą na medal

Dziesięć medali, w tym cztery złote, zdobyli młodzi lekkoatleci LKS Narew - Kurpiewski Łomża podczas rozgrywanych na stadionie białostockiego Zwierzyńca Mistrzostw Województwa Młodzików (14-15 lat) w Lekkiej Atletyce. Podopieczni Jana Kotowskiego triumfowali w skokach wzwyż i w dal.

Na najwyższym podium podczas zawodów stawały Karolina Terlikowska w skoku wzwyż wynikiem (150cm) i Katarzyna Bargielska w skoku w dal (4.86 m), oraz Adam Kozłowski w skoku wzwyż (165 cm) i Dominik Mieczkowski w skoku w dal (5.98 m). 

Medalowe pozycje w skoku w dal zajęli także: Wiktoria Nowacka, Marzena Pustułka, Adam Kozłowski, a w skoku wzwyż Patryk Zadroga. Natomiast Sylwia Pijanowska zdobyła dwa brązowe medale w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą. 
Teraz młodzi lekkoatleci trenera Kotowskiego będą przygotowywać się do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które za dwa tygodnie zostaną rozegrane w Zamościu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę