Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Śmierć w pożarze

Główne zdjęcie
Ślad krzyża po pożarze (fot Marek Maliszewski)

Dwie osoby - 62-letnia kobieta i 52-letni mężczyzna - zginęły w pożarze drewnianego domu we wsi Białogrądy pod Grajewem. Prawdopodobnie w domu wybuchła kuchenka gazowa.

Informację o pożarze strażacy odebrali w czwartek po godzinie 20.00 Kiedy przyjechali na miejsce cały dom był już w ogniu. W kilkugodzinnej akcji gaśniczej brało udział sześć zastępów strażaków PSP i OSP. Dopiero po ugaszeniu pożaru ratownicy mogli wejść do środka spalonego domu. W trakcie przeszukania pogorzeliska znaleziono dwa ciała - 62-letniej kobiety i o 10 lat młodszego mężczyzna. Służby badają jak doszło do tak tragicznego w skutkach pożaru.  Prawdopodobnie jego przyczyną był wybuch kuchenki gazowej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę