środa, 20 listopada 2019 napisz DONOS@
191119103851.png

Czaban w mieście, popłoch w ratuszu

Redaktor ogólnopolskiej telewizji TTV Piotr Czaban postanowił przyjrzeć się unieważnionemu przez sądy przetargowi na zakup prezydenckiej limuzyny. Aferę ujawniliśmy ponad miesiąc temu. Prawomocny wyrok zapadł ponad dwa miesiące temu, a czarna skoda superb w dalszym ciągu wozi prezydenta i najwyższych miejskich urzędników. Pod nieobecność włodarza miasta od odpowiedzi na pytania redaktora Czabana uchylał się zastępca prezydenta Beniamin Dobosz, który w pewnym momencie wypalił nawet: „proszę pana, pan zadaje nieuprawnione pytania”.

fot. TTV
fot. TTV

Materiał redaktora Czabana ukazał się w środę w popołudniowym programie „Blisko ludzi” w ogólnopolskiej telewizji TTV. Dostępny jest także w internecie na stronie stacji TTV. Tu możesz go zobaczyć: Utawili przetarg. Poniosą karę?


 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę