Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Czaban w mieście, popłoch w ratuszu

Główne zdjęcie
fot. TTV

Redaktor ogólnopolskiej telewizji TTV Piotr Czaban postanowił przyjrzeć się unieważnionemu przez sądy przetargowi na zakup prezydenckiej limuzyny. Aferę ujawniliśmy ponad miesiąc temu. Prawomocny wyrok zapadł ponad dwa miesiące temu, a czarna skoda superb w dalszym ciągu wozi prezydenta i najwyższych miejskich urzędników. Pod nieobecność włodarza miasta od odpowiedzi na pytania redaktora Czabana uchylał się zastępca prezydenta Beniamin Dobosz, który w pewnym momencie wypalił nawet: „proszę pana, pan zadaje nieuprawnione pytania”.

Materiał redaktora Czabana ukazał się w środę w popołudniowym programie „Blisko ludzi” w ogólnopolskiej telewizji TTV. Dostępny jest także w internecie na stronie stacji TTV. Tu możesz go zobaczyć: Utawili przetarg. Poniosą karę?


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę