Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nie tylko synowa

Do kwestii zatrudnienia synowej wiceprezydenta, podczas środowej sesji powróciła radna Bernadeta Krynicka. Pytała czy prawdą jest, że do 1 września ma zacząć pracę w miejskiej spółce. Ponaglany zastępca prezydenta Beniamin Dobosz nie odpowiedział na to pytanie. Mówił, że dotyczy ono spraw personalnych, i że odpowiedzi radnej na piśmie udzielą te instytucje. Jednocześnie wiceprezydent zapewniał, że przy zatrudnianiu nowych pracowników w ratuszu i miejskich instytucjach nie ma nepotyzmu ani kumoterstwa.

W trakcie sesji potwierdzona została natomiast inna podawana przez radną Krynicką informacja o zatrudnieniu w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej wnuczki prezydenta Łomży. Została zatrudniona na dwa miesiące na umowę zlecenie do lekkich prac biurowych. Dyrektor MOPS tłumaczył nam, że nie wiedział iż zatrudnia wnuczkę prezydenta i zapewniał, że nie miał w tej sprawie żadnych telefonów od prezydenta.

zobacz: Czy synowa prezydenta straci pracę w ratuszu?

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę