Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Poprawka z matury

Ponad 2,5 tys. osób zdaje we wtorek (26.08) w Podlaskiem poprawkową maturę. Zdecydowana większość to ci, którym w tym roku nie powiodło się na jednym z pięciu obowiązkowych egzaminów. Pozostali próbują poprawić oceny po raz kolejny.

Najczęściej maturzyści będą ponownie podchodzić do egzaminu z matematyki, ponad 200 osób chce zdać język angielski, ponad 150 - polski. Tylko 17 osób w całym województwie poprawiać będzie egzamin ustny.

Wyniki poprawek i ostateczne wyniki tegorocznych matur znane będą we wrześniu. Po turze majowej tzw. zdawalność w województwie podlaskim wyniosła 73 proc. i była o 2 punkty wyższa niż średnia ogólnopolska.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę